Play-off

Štvrťfinále

Zápas
HbK SPARTANS - HbK WORMS
Štvrťfinále (1. zápas)
3:5
06.08.2016 08:00
Hbk PALUBA Žiar nad Hronom - HbK PANTHERS
Štvrťfinále (1. zápas)
11:1
06.08.2016 09:00
HbK ONE TAXI BANSKÁ BYSTRICA - HbK DEMONS Hliník nad Hronom
Štvrťfinále (1. zápas)
5:3
06.08.2016 10:00
HbK COCRA RADVAŇ - Hbk Victors Podbrezová
Štvrťfinále (1. zápas)
5:0 kont.
06.08.2016 11:00

Semifinále

Zápas
Hbk PALUBA Žiar nad Hronom - HbK COCRA RADVAŇ
Semifinále (1. zápas)
4:7
07.08.2016 09:00
HbK ONE TAXI BANSKÁ BYSTRICA - Hbk VIKING WARRIORS
Semifinále (1. zápas)
07.08.2016 10:00
pridať výsledok

Finále

Zápas
HbK ONE TAXI BANSKÁ BYSTRICA - HbK COCRA RADVAŇ
Finále (1. zápas)
3:1
13.08.2016 11:00

o 3. miesto

Zápas
Hbk PALUBA Žiar nad Hronom - HbK WORMS
o 3. miesto (1. zápas)
5:2
13.08.2016 10:00

Základná časť

1. kolo

Zápas
HbK EAGLE Sásová - Hbk Dredy
1. kolo
4:0
17.04.2016 08:00
Hbk Victors Podbrezová - HbK ONE TAXI BANSKÁ BYSTRICA
1. kolo
1:6
17.04.2016 09:00
Hbk RANGERS - HbK SPARTANS
1. kolo
1:6
17.04.2016 10:00
HbK PANTHERS - HbK FORESTERS
1. kolo
3:0
17.04.2016 11:00
Hbk Medveď Motyčky - HbK DEMONS Hliník nad Hronom
1. kolo
0:6
17.04.2016 12:00
Hbk VIKING WARRIORS - HbK TIGERS
1. kolo
2:1
17.04.2016 13:00
Hbk PALUBA Žiar nad Hronom - Hbk SERAFINS EAGLES
1. kolo
5:1
17.04.2016 14:00
HbK WORMS - HbK COCRA RADVAŇ
1. kolo
3:10
17.04.2016 15:00

2. kolo

Zápas
HbK ONE TAXI BANSKÁ BYSTRICA - Hbk RANGERS
2. kolo
17:0
24.04.2016 09:00
Hbk Dredy - Hbk Victors Podbrezová
2. kolo
2:9
24.04.2016 10:00
HbK SPARTANS - HbK PANTHERS
2. kolo
2:0
24.04.2016 11:00
HbK DEMONS Hliník nad Hronom - HbK EAGLE Sásová
2. kolo
1:4
24.04.2016 12:00
HbK FORESTERS - Hbk VIKING WARRIORS
2. kolo
0:2
24.04.2016 13:00
Hbk SERAFINS EAGLES - Hbk Medveď Motyčky
2. kolo
4:0
24.04.2016 14:00
HbK TIGERS - HbK WORMS
2. kolo
3:5
24.04.2016 15:00
HbK COCRA RADVAŇ - Hbk PALUBA Žiar nad Hronom
2. kolo
3:2 s.n.
24.04.2016 16:00

3. kolo

Zápas
Hbk Dredy - HbK ONE TAXI BANSKÁ BYSTRICA
3. kolo
3:16
01.05.2016 09:00
HbK PANTHERS - Hbk RANGERS
3. kolo
10:1
01.05.2016 10:00
Hbk Victors Podbrezová - HbK DEMONS Hliník nad Hronom
3. kolo
0:1
01.05.2016 11:00
Hbk VIKING WARRIORS - HbK SPARTANS
3. kolo
0:5
01.05.2016 12:00
HbK EAGLE Sásová - Hbk SERAFINS EAGLES
3. kolo
5:2
01.05.2016 13:00
HbK WORMS - HbK FORESTERS
3. kolo
5:1
01.05.2016 14:00
Hbk Medveď Motyčky - HbK COCRA RADVAŇ
3. kolo
1:23
01.05.2016 15:00
Hbk PALUBA Žiar nad Hronom - HbK TIGERS
3. kolo
12:0
01.05.2016 16:00

4. kolo

Zápas
HbK ONE TAXI BANSKÁ BYSTRICA - HbK PANTHERS
4. kolo
8:2
08.05.2016 09:00
HbK DEMONS Hliník nad Hronom - Hbk Dredy
4. kolo
2:3
08.05.2016 10:00
Hbk RANGERS - Hbk VIKING WARRIORS
4. kolo
3:4
08.05.2016 11:00
Hbk SERAFINS EAGLES - Hbk Victors Podbrezová
4. kolo
1:4
08.05.2016 12:00
HbK SPARTANS - HbK WORMS
4. kolo
5:2
08.05.2016 13:00
HbK COCRA RADVAŇ - HbK EAGLE Sásová
4. kolo
5:7
08.05.2016 14:00
HbK FORESTERS - Hbk PALUBA Žiar nad Hronom
4. kolo
0:7
08.05.2016 15:00
HbK TIGERS - Hbk Medveď Motyčky
4. kolo
4:1
08.05.2016 16:00

5. kolo

Zápas
Hbk Dredy - Hbk SERAFINS EAGLES
5. kolo
3:8
15.05.2016 09:00
HbK DEMONS Hliník nad Hronom - HbK ONE TAXI BANSKÁ BYSTRICA
5. kolo
1:8
15.05.2016 10:00
Hbk VIKING WARRIORS - HbK PANTHERS
5. kolo
0:2
15.05.2016 11:00
HbK WORMS - Hbk RANGERS
5. kolo
12:1
15.05.2016 12:00
Hbk Victors Podbrezová - HbK COCRA RADVAŇ
5. kolo
4:8
15.05.2016 13:00
Hbk PALUBA Žiar nad Hronom - HbK SPARTANS
5. kolo
3:1
15.05.2016 14:00
HbK EAGLE Sásová - HbK TIGERS
5. kolo
10:1
15.05.2016 15:00
Hbk Medveď Motyčky - HbK FORESTERS
5. kolo
1:7
15.05.2016 16:00

6. kolo

Zápas
HbK COCRA RADVAŇ - Hbk Dredy
6. kolo
10:0
22.05.2016 09:00
HbK ONE TAXI BANSKÁ BYSTRICA - Hbk VIKING WARRIORS
6. kolo
6:0
22.05.2016 10:00
Hbk SERAFINS EAGLES - HbK DEMONS Hliník nad Hronom
6. kolo
0:5
22.05.2016 11:00
HbK PANTHERS - HbK WORMS
6. kolo
6:8
22.05.2016 12:00
Hbk RANGERS - Hbk PALUBA Žiar nad Hronom
6. kolo
0:5 kont.
22.05.2016 13:00
HbK TIGERS - Hbk Victors Podbrezová
6. kolo
0:4
22.05.2016 14:00
HbK SPARTANS - Hbk Medveď Motyčky
6. kolo
17:1
22.05.2016 15:00
HbK FORESTERS - HbK EAGLE Sásová
6. kolo
4:2
22.05.2016 16:00

7. kolo

Zápas
Hbk Dredy - HbK TIGERS
7. kolo
3:2
29.05.2016 09:00
Hbk SERAFINS EAGLES - HbK ONE TAXI BANSKÁ BYSTRICA
7. kolo
0:7
29.05.2016 10:00
HbK WORMS - Hbk VIKING WARRIORS
7. kolo
9:0
29.05.2016 11:00
HbK DEMONS Hliník nad Hronom - HbK COCRA RADVAŇ
7. kolo
2:9
29.05.2016 12:00
Hbk PALUBA Žiar nad Hronom - HbK PANTHERS
7. kolo
4:2
29.05.2016 13:00
Hbk Medveď Motyčky - Hbk RANGERS
7. kolo
2:5
29.05.2016 14:00
Hbk Victors Podbrezová - HbK FORESTERS
7. kolo
5:2
29.05.2016 15:00
HbK EAGLE Sásová - HbK SPARTANS
7. kolo
1:7
29.05.2016 16:00

8. kolo

Zápas
HbK FORESTERS - Hbk Dredy
8. kolo
5:2
05.06.2016 09:00
HbK ONE TAXI BANSKÁ BYSTRICA - HbK WORMS
8. kolo
11:1
05.06.2016 10:00
HbK COCRA RADVAŇ - Hbk SERAFINS EAGLES
8. kolo
11:0
05.06.2016 11:00
Hbk VIKING WARRIORS - Hbk PALUBA Žiar nad Hronom
8. kolo
1:4
05.06.2016 12:00
HbK TIGERS - HbK DEMONS Hliník nad Hronom
8. kolo
0:7
05.06.2016 13:00
HbK PANTHERS - Hbk Medveď Motyčky
8. kolo
11:1
05.06.2016 14:00
Hbk RANGERS - HbK EAGLE Sásová
8. kolo
0:6
05.06.2016 15:00
HbK SPARTANS - Hbk Victors Podbrezová
8. kolo
2:1
05.06.2016 16:00

9. kolo

Zápas
Hbk Dredy - HbK SPARTANS
9. kolo
1:9
12.06.2016 09:00
HbK COCRA RADVAŇ - HbK ONE TAXI BANSKÁ BYSTRICA
9. kolo
2:4
12.06.2016 10:00
Hbk PALUBA Žiar nad Hronom - HbK WORMS
9. kolo
7:2
12.06.2016 11:00
Hbk SERAFINS EAGLES - HbK TIGERS
9. kolo
11:0
12.06.2016 12:00
Hbk Medveď Motyčky - Hbk VIKING WARRIORS
9. kolo
1:2
12.06.2016 13:00
HbK DEMONS Hliník nad Hronom - HbK FORESTERS
9. kolo
9:2
12.06.2016 14:00
HbK EAGLE Sásová - HbK PANTHERS
9. kolo
0:5 kont.
12.06.2016 15:00
Hbk Victors Podbrezová - Hbk RANGERS
9. kolo
9:0
12.06.2016 16:00

10. kolo

Zápas
Hbk RANGERS - Hbk Dredy
10. kolo
0:5
26.06.2016 09:00
HbK ONE TAXI BANSKÁ BYSTRICA - Hbk PALUBA Žiar nad Hronom
10. kolo
6:4
26.06.2016 10:00
HbK TIGERS - HbK COCRA RADVAŇ
10. kolo
1:15
26.06.2016 11:00
HbK WORMS - Hbk Medveď Motyčky
10. kolo
13:1
26.06.2016 12:00
HbK FORESTERS - Hbk SERAFINS EAGLES
10. kolo
5:4 s.n.
26.06.2016 13:00
Hbk VIKING WARRIORS - HbK EAGLE Sásová
10. kolo
0:4
26.06.2016 14:00
HbK SPARTANS - HbK DEMONS Hliník nad Hronom
10. kolo
1:2 s.n.
26.06.2016 15:00
HbK PANTHERS - Hbk Victors Podbrezová
10. kolo
2:5
26.06.2016 16:00

11. kolo

Zápas
HbK DEMONS Hliník nad Hronom - Hbk RANGERS
11. kolo
5:0 kont.
03.07.2016 00:00
Hbk Dredy - HbK PANTHERS
11. kolo
0:5
03.07.2016 09:00
HbK TIGERS - HbK ONE TAXI BANSKÁ BYSTRICA
11. kolo
0:13
03.07.2016 10:00
Hbk Medveď Motyčky - Hbk PALUBA Žiar nad Hronom
11. kolo
1:17
03.07.2016 11:00
HbK COCRA RADVAŇ - HbK FORESTERS
11. kolo
12:1
03.07.2016 12:00
HbK EAGLE Sásová - HbK WORMS
11. kolo
2:6
03.07.2016 13:00
Hbk SERAFINS EAGLES - HbK SPARTANS
11. kolo
0:9
03.07.2016 14:00
Hbk Victors Podbrezová - Hbk VIKING WARRIORS
11. kolo
8:1
03.07.2016 15:00

12. kolo

Zápas
Hbk RANGERS - Hbk SERAFINS EAGLES
12. kolo
0:5 kont.
10.07.2016 00:00
Hbk VIKING WARRIORS - Hbk Dredy
12. kolo
6:1
10.07.2016 09:00
HbK ONE TAXI BANSKÁ BYSTRICA - Hbk Medveď Motyčky
12. kolo
10:1
10.07.2016 10:00
HbK FORESTERS - HbK TIGERS
12. kolo
4:1
10.07.2016 11:00
Hbk PALUBA Žiar nad Hronom - HbK EAGLE Sásová
12. kolo
5:0 kont.
10.07.2016 12:00
HbK SPARTANS - HbK COCRA RADVAŇ
12. kolo
9:4
10.07.2016 13:00
HbK WORMS - Hbk Victors Podbrezová
12. kolo
2:4
10.07.2016 14:00
HbK PANTHERS - HbK DEMONS Hliník nad Hronom
12. kolo
3:2
10.07.2016 16:00

13. kolo

Zápas
HbK TIGERS - HbK SPARTANS
13. kolo
0:7
12.07.2016 20:00
HbK COCRA RADVAŇ - Hbk RANGERS
13. kolo
5:0 kont.
23.07.2016 00:00
Hbk SERAFINS EAGLES - HbK PANTHERS
13. kolo
2:4
23.07.2016 08:00
Hbk Dredy - HbK WORMS
13. kolo
2:14
23.07.2016 09:00
HbK FORESTERS - HbK ONE TAXI BANSKÁ BYSTRICA
13. kolo
0:5 kont.
23.07.2016 10:00
HbK EAGLE Sásová - Hbk Medveď Motyčky
13. kolo
8:0
23.07.2016 11:00
Hbk Victors Podbrezová - Hbk PALUBA Žiar nad Hronom
13. kolo
3:2
23.07.2016 12:00
HbK DEMONS Hliník nad Hronom - Hbk VIKING WARRIORS
13. kolo
7:0
24.07.2016 17:00

14. kolo

Zápas
Hbk RANGERS - HbK TIGERS
14. kolo
0:5 kont.
24.07.2016 00:00
Hbk PALUBA Žiar nad Hronom - Hbk Dredy
14. kolo
13:1
24.07.2016 09:00
HbK ONE TAXI BANSKÁ BYSTRICA - HbK EAGLE Sásová
14. kolo
12:2
24.07.2016 10:00
HbK SPARTANS - HbK FORESTERS
14. kolo
5:0
24.07.2016 11:00
Hbk Medveď Motyčky - Hbk Victors Podbrezová
14. kolo
1:10
24.07.2016 12:00
HbK PANTHERS - HbK COCRA RADVAŇ
14. kolo
5:12
24.07.2016 14:00
HbK WORMS - HbK DEMONS Hliník nad Hronom
14. kolo
4:3
24.07.2016 15:00
Hbk VIKING WARRIORS - Hbk SERAFINS EAGLES
14. kolo
0:4
24.07.2016 16:00

15. kolo

Zápas
HbK FORESTERS - Hbk RANGERS
15. kolo
5:0 kont.
31.07.2016 00:00
Hbk Dredy - Hbk Medveď Motyčky
15. kolo
1:3
31.07.2016 09:00
HbK SPARTANS - HbK ONE TAXI BANSKÁ BYSTRICA
15. kolo
0:5 kont.
31.07.2016 10:00
Hbk Victors Podbrezová - HbK EAGLE Sásová
15. kolo
5:0 kont.
31.07.2016 11:00
HbK TIGERS - HbK PANTHERS
15. kolo
1:12
31.07.2016 13:00
HbK DEMONS Hliník nad Hronom - Hbk PALUBA Žiar nad Hronom
15. kolo
3:4
31.07.2016 14:00
HbK COCRA RADVAŇ - Hbk VIKING WARRIORS
15. kolo
13:0
31.07.2016 15:00
Hbk SERAFINS EAGLES - HbK WORMS
15. kolo
4:7
31.07.2016 16:00