Play-off
Štvrťfinále
Zápas | ||
---|---|---|
HbK KRUPINA - HbK SPARTANS
Štvrťfinále (1. zápas) |
4:3 12.09.2015 08:00 |
|
HbK ŽIAR NAD HRONOM - MiB ZVOLEN
Štvrťfinále (1. zápas) |
5:0 kont. 12.09.2015 09:15 |
|
HbK COCRA RADVAŇ - HbK EAGLE
Štvrťfinále (1. zápas) |
1:7 12.09.2015 10:30 |
|
HbK ONE TAXI BANSKÁ BYSTRICA - HbK PANTHERS
Štvrťfinále (1. zápas) |
7:4 12.09.2015 11:45 |
|
HbK SPARTANS - HbK KRUPINA
Štvrťfinále (2. zápas) |
2:5 13.09.2015 08:00 |
|
MiB ZVOLEN - HbK ŽIAR NAD HRONOM
Štvrťfinále (2. zápas) |
0:5 kont. 13.09.2015 09:30 |
|
HbK EAGLE - HbK COCRA RADVAŇ
Štvrťfinále (2. zápas) |
3:5 13.09.2015 11:00 |
|
HbK COCRA RADVAŇ - HbK EAGLE
Štvrťfinále (3. zápas) |
2:0 13.09.2015 12:05 |
|
HbK PANTHERS - HbK ONE TAXI BANSKÁ BYSTRICA
Štvrťfinále (2. zápas) |
3:7 13.09.2015 12:30 |
Semifinále
Zápas | ||
---|---|---|
HbK COCRA RADVAŇ - HbK KRUPINA
Semifinále (1. zápas) |
4:3 s.n. 19.09.2015 10:00 |
|
HbK KRUPINA - HbK COCRA RADVAŇ
Semifinále (2. zápas) |
2:0 20.09.2015 10:00 |
|
HbK ONE TAXI BANSKÁ BYSTRICA - HbK ŽIAR NAD HRONOM
Semifinále (1. zápas) |
6:2 19.09.2015 11:30 |
|
HbK ŽIAR NAD HRONOM - HbK ONE TAXI BANSKÁ BYSTRICA
Semifinále (2. zápas) |
3:2 s.n. 20.09.2015 11:30 |
|
HbK ŽIAR NAD HRONOM - HbK ONE TAXI BANSKÁ BYSTRICA
Semifinále (3. zápas) |
2:1 s.n. 20.09.2015 13:35 |
|
HbK COCRA RADVAŇ - HbK KRUPINA
Semifinále (3. zápas) |
2:0 20.09.2015 10:45 |
Finále
Zápas | ||
---|---|---|
HbK COCRA RADVAŇ - HbK ŽIAR NAD HRONOM
Finále (1. zápas) |
6:2 26.09.2015 15:30 |
|
HbK ŽIAR NAD HRONOM - HbK COCRA RADVAŇ
Finále (2. zápas) |
2:4 27.09.2015 14:30 |
o 3. miesto
Zápas | ||
---|---|---|
HbK ONE TAXI BANSKÁ BYSTRICA - HbK KRUPINA
o 3. miesto (1. zápas) |
4:0 27.09.2015 13:00 |
Základná časť
1. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HbK KRUPINA - HbK PLEJ BOJS BANSKÁ BYSTRICA
1. kolo |
5:0 kont. 16.08.2015 08:00 |
|
HbK COCRA RADVAŇ - ŠK 3M MODRÝ KAMEŇ
1. kolo |
12:2 16.08.2015 09:00 |
|
HbK SPARTANS - MiB ZVOLEN
1. kolo |
0:3 16.08.2015 10:00 |
|
HbK ONE TAXI BANSKÁ BYSTRICA - HbK PANTHERS
1. kolo |
12:7 16.08.2015 11:00 |
|
HbK EAGLE - HbK ŽIAR NAD HRONOM
1. kolo |
3:2 s.n. 16.08.2015 12:00 |
2. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
ŠK 3M MODRÝ KAMEŇ - MiB ZVOLEN
2. kolo |
0:7 22.08.2015 09:00 |
|
HbK COCRA RADVAŇ - HbK ONE TAXI BANSKÁ BYSTRICA
2. kolo |
4:5 22.08.2015 10:00 |
|
HbK PLEJ BOJS BANSKÁ BYSTRICA - HbK DEMONS HLINÍK NAD HRONOM
2. kolo |
5:0 kont. 22.08.2015 11:00 |
|
HbK PANTHERS - HbK SPARTANS
2. kolo |
5:4 22.08.2015 12:00 |
|
HbK EAGLE - HbK KRUPINA
2. kolo |
4:3 26.08.2015 19:00 |
3. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HbK KRUPINA - HbK ŽIAR NAD HRONOM
3. kolo |
0:5 kont. 05.09.2015 08:00 |
|
HbK ONE TAXI BANSKÁ BYSTRICA - ŠK 3M MODRÝ KAMEŇ
3. kolo |
3:2 s.n. 05.09.2015 09:00 |
|
HbK SPARTANS - HbK COCRA RADVAŇ
3. kolo |
6:7 05.09.2015 10:00 |
|
HbK DEMONS HLINÍK NAD HRONOM - HbK EAGLE
3. kolo |
1:2 05.09.2015 11:00 |
|
MiB ZVOLEN - HbK PANTHERS
3. kolo |
3:6 05.09.2015 12:00 |
4. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HbK KRUPINA - HbK DEMONS HLINÍK NAD HRONOM
4. kolo |
3:0 19.04.2015 08:00 |
|
ŠK 3M MODRÝ KAMEŇ - HbK PANTHERS
4. kolo |
4:1 19.04.2015 09:00 |
|
HbK ŽIAR NAD HRONOM - HbK PLEJ BOJS BANSKÁ BYSTRICA
4. kolo |
1:0 19.04.2015 10:00 |
|
HbK COCRA RADVAŇ - MiB ZVOLEN
4. kolo |
10:2 19.04.2015 11:00 |
|
HbK ONE TAXI BANSKÁ BYSTRICA - HbK SPARTANS
4. kolo |
3:0 19.04.2015 12:00 |
5. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HbK PLEJ BOJS BANSKÁ BYSTRICA - HbK EAGLE
5. kolo |
2:3 26.04.2015 08:00 |
|
HbK DEMONS HLINÍK NAD HRONOM - HbK ŽIAR NAD HRONOM
5. kolo |
2:6 26.04.2015 09:00 |
|
HbK SPARTANS - ŠK 3M MODRÝ KAMEŇ
5. kolo |
3:2 s.n. 26.04.2015 10:00 |
|
MiB ZVOLEN - HbK ONE TAXI BANSKÁ BYSTRICA
5. kolo |
3:6 26.04.2015 11:00 |
|
HbK PANTHERS - HbK COCRA RADVAŇ
5. kolo |
4:3 s.n. 26.04.2015 12:00 |
6. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HbK KRUPINA - HbK ONE TAXI BANSKÁ BYSTRICA
6. kolo |
2:3 s.n. 02.05.2015 08:00 |
|
HbK ŽIAR NAD HRONOM - ŠK 3M MODRÝ KAMEŇ
6. kolo |
2:3 s.n. 02.05.2015 09:00 |
|
HbK EAGLE - HbK COCRA RADVAŇ
6. kolo |
2:7 02.05.2015 11:00 |
|
HbK DEMONS HLINÍK NAD HRONOM - HbK SPARTANS
6. kolo |
1:5 02.05.2015 12:00 |
|
HbK PLEJ BOJS BANSKÁ BYSTRICA - HbK PANTHERS
6. kolo |
4:6 08.05.2015 20:00 |
7. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HbK SPARTANS - HbK KRUPINA
7. kolo |
2:1 03.05.2015 08:00 |
|
ŠK 3M MODRÝ KAMEŇ - HbK PLEJ BOJS BANSKÁ BYSTRICA
7. kolo |
3:4 s.n. 03.05.2015 09:00 |
|
HbK COCRA RADVAŇ - HbK ŽIAR NAD HRONOM
7. kolo |
5:2 03.05.2015 10:00 |
|
HbK ONE TAXI BANSKÁ BYSTRICA - HbK EAGLE
7. kolo |
8:4 03.05.2015 11:00 |
|
MiB ZVOLEN - HbK DEMONS HLINÍK NAD HRONOM
7. kolo |
5:4 s.n. 03.05.2015 12:00 |
8. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HbK KRUPINA - MiB ZVOLEN
8. kolo |
4:2 09.05.2015 08:00 |
|
HbK EAGLE - HbK SPARTANS
8. kolo |
1:5 09.05.2015 09:00 |
|
HbK ŽIAR NAD HRONOM - HbK ONE TAXI BANSKÁ BYSTRICA
8. kolo |
1:7 09.05.2015 10:00 |
|
HbK DEMONS HLINÍK NAD HRONOM - HbK PANTHERS
8. kolo |
1:3 09.05.2015 11:00 |
|
HbK PLEJ BOJS BANSKÁ BYSTRICA - HbK COCRA RADVAŇ
8. kolo |
6:11 09.05.2015 12:00 |
9. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HbK PANTHERS - HbK KRUPINA
9. kolo |
2:5 10.05.2015 08:00 |
|
ŠK 3M MODRÝ KAMEŇ - HbK DEMONS HLINÍK NAD HRONOM
9. kolo |
4:2 10.05.2015 09:00 |
|
HbK ONE TAXI BANSKÁ BYSTRICA - HbK PLEJ BOJS BANSKÁ BYSTRICA
9. kolo |
6:3 10.05.2015 10:00 |
|
MiB ZVOLEN - HbK EAGLE
9. kolo |
3:1 10.05.2015 11:00 |
|
HbK SPARTANS - HbK ŽIAR NAD HRONOM
9. kolo |
2:3 10.05.2015 12:00 |
10. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HbK KRUPINA - HbK COCRA RADVAŇ
10. kolo |
3:4 s.n. 17.05.2015 08:00 |
|
HbK EAGLE - ŠK 3M MODRÝ KAMEŇ
10. kolo |
4:1 17.05.2015 09:00 |
|
HbK DEMONS HLINÍK NAD HRONOM - HbK ONE TAXI BANSKÁ BYSTRICA
10. kolo |
0:5 17.05.2015 10:00 |
|
HbK ŽIAR NAD HRONOM - HbK PANTHERS
10. kolo |
2:5 17.05.2015 11:00 |
|
HbK PLEJ BOJS BANSKÁ BYSTRICA - MiB ZVOLEN
10. kolo |
1:5 17.05.2015 12:00 |
11. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
ŠK 3M MODRÝ KAMEŇ - HbK KRUPINA
11. kolo |
5:3 31.05.2015 08:00 |
|
HbK COCRA RADVAŇ - HbK DEMONS HLINÍK NAD HRONOM
11. kolo |
7:3 31.05.2015 09:00 |
|
HbK PANTHERS - HbK EAGLE
11. kolo |
2:0 31.05.2015 10:00 |
|
MiB ZVOLEN - HbK ŽIAR NAD HRONOM
11. kolo |
7:1 31.05.2015 11:00 |
|
HbK SPARTANS - HbK PLEJ BOJS BANSKÁ BYSTRICA
11. kolo |
5:1 31.05.2015 12:00 |
12. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HbK PLEJ BOJS BANSKÁ BYSTRICA - HbK KRUPINA
12. kolo |
0:5 kont. 07.06.2015 08:00 |
|
ŠK 3M MODRÝ KAMEŇ - HbK COCRA RADVAŇ
12. kolo |
0:5 kont. 07.06.2015 09:00 |
|
MiB ZVOLEN - HbK SPARTANS
12. kolo |
2:1 07.06.2015 10:00 |
|
HbK PANTHERS - HbK ONE TAXI BANSKÁ BYSTRICA
12. kolo |
3:7 07.06.2015 11:00 |
|
HbK ŽIAR NAD HRONOM - HbK EAGLE
12. kolo |
5:3 07.06.2015 12:00 |
13. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HbK KRUPINA - HbK EAGLE
13. kolo |
5:0 kont. 14.06.2015 08:00 |
|
MiB ZVOLEN - ŠK 3M MODRÝ KAMEŇ
13. kolo |
3:2 s.n. 14.06.2015 09:00 |
|
HbK ONE TAXI BANSKÁ BYSTRICA - HbK COCRA RADVAŇ
13. kolo |
5:7 14.06.2015 10:00 |
|
HbK DEMONS HLINÍK NAD HRONOM - HbK PLEJ BOJS BANSKÁ BYSTRICA
13. kolo |
2:6 14.06.2015 11:00 |
|
HbK SPARTANS - HbK PANTHERS
13. kolo |
5:3 14.06.2015 12:00 |
14. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HbK ŽIAR NAD HRONOM - HbK KRUPINA
14. kolo |
0:4 21.06.2015 08:00 |
|
ŠK 3M MODRÝ KAMEŇ - HbK ONE TAXI BANSKÁ BYSTRICA
14. kolo |
1:6 21.06.2015 09:00 |
|
HbK COCRA RADVAŇ - HbK SPARTANS
14. kolo |
4:2 21.06.2015 10:00 |
|
HbK EAGLE - HbK DEMONS HLINÍK NAD HRONOM
14. kolo |
4:2 21.06.2015 11:00 |
|
HbK PANTHERS - MiB ZVOLEN
14. kolo |
2:6 21.06.2015 12:00 |
15. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HbK DEMONS HLINÍK NAD HRONOM - HbK KRUPINA
15. kolo |
2:4 28.06.2015 08:00 |
|
HbK PANTHERS - ŠK 3M MODRÝ KAMEŇ
15. kolo |
5:4 s.n. 28.06.2015 09:00 |
|
HbK PLEJ BOJS BANSKÁ BYSTRICA - HbK ŽIAR NAD HRONOM
15. kolo |
2:3 s.n. 28.06.2015 10:00 |
|
MiB ZVOLEN - HbK COCRA RADVAŇ
15. kolo |
4:3 s.n. 28.06.2015 11:00 |
|
HbK SPARTANS - HbK ONE TAXI BANSKÁ BYSTRICA
15. kolo |
4:3 28.06.2015 12:00 |
16. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HbK EAGLE - HbK PLEJ BOJS BANSKÁ BYSTRICA
16. kolo |
5:0 kont. 18.07.2015 08:00 |
|
HbK ŽIAR NAD HRONOM - HbK DEMONS HLINÍK NAD HRONOM
16. kolo |
8:4 18.07.2015 09:00 |
|
ŠK 3M MODRÝ KAMEŇ - HbK SPARTANS
16. kolo |
4:0 18.07.2015 10:00 |
|
HbK ONE TAXI BANSKÁ BYSTRICA - MiB ZVOLEN
16. kolo |
5:3 18.07.2015 11:00 |
|
HbK COCRA RADVAŇ - HbK PANTHERS
16. kolo |
11:5 18.07.2015 12:00 |
17. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HbK ONE TAXI BANSKÁ BYSTRICA - HbK KRUPINA
17. kolo |
0:5 kont. 12.07.2015 08:00 |
|
ŠK 3M MODRÝ KAMEŇ - HbK ŽIAR NAD HRONOM
17. kolo |
0:5 kont. 12.07.2015 09:00 |
|
HbK PANTHERS - HbK PLEJ BOJS BANSKÁ BYSTRICA
17. kolo |
4:3 s.n. 12.07.2015 10:00 |
|
HbK SPARTANS - HbK DEMONS HLINÍK NAD HRONOM
17. kolo |
7:0 12.07.2015 12:00 |
|
HbK COCRA RADVAŇ - HbK EAGLE
17. kolo |
3:2 02.09.2015 20:00 |
18. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HbK KRUPINA - HbK SPARTANS
18. kolo |
2:3 19.07.2015 08:00 |
|
HbK PLEJ BOJS BANSKÁ BYSTRICA - ŠK 3M MODRÝ KAMEŇ
18. kolo |
0:7 19.07.2015 09:00 |
|
HbK ŽIAR NAD HRONOM - HbK COCRA RADVAŇ
18. kolo |
4:2 19.07.2015 10:00 |
|
HbK EAGLE - HbK ONE TAXI BANSKÁ BYSTRICA
18. kolo |
1:4 19.07.2015 11:00 |
|
HbK DEMONS HLINÍK NAD HRONOM - MiB ZVOLEN
18. kolo |
3:4 19.07.2015 12:00 |
19. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
MiB ZVOLEN - HbK KRUPINA
19. kolo |
0:2 23.08.2015 08:00 |
|
HbK SPARTANS - HbK EAGLE
19. kolo |
3:2 s.n. 23.08.2015 09:00 |
|
HbK ONE TAXI BANSKÁ BYSTRICA - HbK ŽIAR NAD HRONOM
19. kolo |
3:2 23.08.2015 10:00 |
|
HbK PANTHERS - HbK DEMONS HLINÍK NAD HRONOM
19. kolo |
6:5 23.08.2015 11:00 |
|
HbK COCRA RADVAŇ - HbK PLEJ BOJS BANSKÁ BYSTRICA
19. kolo |
10:2 23.08.2015 12:00 |
20. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HbK KRUPINA - HbK PANTHERS
20. kolo |
4:3 29.08.2015 08:00 |
|
HbK PLEJ BOJS BANSKÁ BYSTRICA - HbK ONE TAXI BANSKÁ BYSTRICA
20. kolo |
0:5 kont. 29.08.2015 10:00 |
|
HbK EAGLE - MiB ZVOLEN
20. kolo |
7:1 29.08.2015 11:00 |
|
HbK ŽIAR NAD HRONOM - HbK SPARTANS
20. kolo |
5:0 kont. 29.08.2015 12:00 |
|
HbK DEMONS HLINÍK NAD HRONOM - ŠK 3M MODRÝ KAMEŇ
20. kolo |
1:7 04.09.2015 20:00 |
21. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
ŠK 3M MODRÝ KAMEŇ - HbK EAGLE
21. kolo |
3:4 14.08.2015 20:00 |
|
HbK COCRA RADVAŇ - HbK KRUPINA
21. kolo |
3:5 30.08.2015 08:00 |
|
HbK ONE TAXI BANSKÁ BYSTRICA - HbK DEMONS HLINÍK NAD HRONOM
21. kolo |
5:4 s.n. 30.08.2015 09:00 |
|
HbK PANTHERS - HbK ŽIAR NAD HRONOM
21. kolo |
2:3 30.08.2015 11:00 |
|
MiB ZVOLEN - HbK PLEJ BOJS BANSKÁ BYSTRICA
21. kolo |
5:0 kont. 30.08.2015 12:00 |
22. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HbK KRUPINA - ŠK 3M MODRÝ KAMEŇ
22. kolo |
4:1 06.09.2015 08:00 |
|
HbK DEMONS HLINÍK NAD HRONOM - HbK COCRA RADVAŇ
22. kolo |
1:15 06.09.2015 09:00 |
|
HbK EAGLE - HbK PANTHERS
22. kolo |
5:1 06.09.2015 10:00 |
|
HbK ŽIAR NAD HRONOM - MiB ZVOLEN
22. kolo |
3:0 06.09.2015 11:00 |
|
HbK PLEJ BOJS BANSKÁ BYSTRICA - HbK SPARTANS
22. kolo |
0:5 kont. 06.09.2015 12:00 |
Výsledkový servis poskytuje portál Sportvin.