Play-off
Štvrťfinále
Zápas | ||
---|---|---|
HbK COCRA Radvaň - LAVÍNY Žiar nad Hronom
Štvrťfinále (1. zápas) |
7:1 21.05.2011 08:00 |
|
DAMIX Brezno - HbK ZUBŘI Banská Bystrica
Štvrťfinále (1. zápas) |
5:2 21.05.2011 09:00 |
|
N-SPORT Zvolen B - HbK PLEJ BOJS Banská Bystrica
Štvrťfinále (1. zápas) |
11:2 21.05.2011 10:00 |
|
Sport Trend Žiar nad Hronom 'B' - EAGLES Banská Bystrica
Štvrťfinále (1. zápas) |
0:5 21.05.2011 11:00 |
|
LAVÍNY Žiar nad Hronom - HbK COCRA Radvaň
Štvrťfinále (2. zápas) |
4:6 22.05.2011 09:00 |
|
HbK PLEJ BOJS Banská Bystrica - N-SPORT Zvolen B
Štvrťfinále (2. zápas) |
2:4 22.05.2011 10:00 |
|
EAGLES Banská Bystrica - Sport Trend Žiar nad Hronom 'B'
Štvrťfinále (2. zápas) |
2:0 22.05.2011 11:00 |
|
HbK ZUBŘI Banská Bystrica - DAMIX Brezno
Štvrťfinále (2. zápas) |
2:3 22.05.2011 12:00 |
Semifinále
Zápas | ||
---|---|---|
HbK COCRA Radvaň - EAGLES Banská Bystrica
Semifinále (1. zápas) |
4:0 04.06.2011 09:00 |
|
DAMIX Brezno - N-SPORT Zvolen B
Semifinále (1. zápas) |
0:3 04.06.2011 10:00 |
|
EAGLES Banská Bystrica - HbK COCRA Radvaň
Semifinále (2. zápas) |
2:1 p.p. 05.06.2011 09:00 |
|
N-SPORT Zvolen B - DAMIX Brezno
Semifinále (2. zápas) |
1:2 05.06.2011 10:00 |
|
HbK COCRA Radvaň - EAGLES Banská Bystrica
Semifinále (3. zápas) |
3:4 p.p. 08.06.2011 18:00 |
|
DAMIX Brezno - N-SPORT Zvolen B
Semifinále (3. zápas) |
1:4 10.06.2011 20:00 |
Finále
Zápas | ||
---|---|---|
N-SPORT Zvolen B - EAGLES Banská Bystrica
Finále (1. zápas) |
0:3 11.06.2011 10:00 |
|
EAGLES Banská Bystrica - N-SPORT Zvolen B
Finále (2. zápas) |
1:7 12.06.2011 11:00 |
|
N-SPORT Zvolen B - EAGLES Banská Bystrica
Finále (3. zápas) |
1:2 15.06.2011 19:00 |
o 3. miesto
Zápas | ||
---|---|---|
HbK COCRA Radvaň - DAMIX Brezno
o 3. miesto (1. zápas) |
4:5 p.p. 12.06.2011 10:00 |
Základná časť
1. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HbK PLEJ BOJS Banská Bystrica - HbK ZUBŘI Banská Bystrica
1. kolo |
3:4 14.11.2010 00:00 |
|
1
HbK MONKEYS - HbK KNIGHTS Banská Bystrica
1. kolo |
2:5 10.04.2011 08:00 |
|
LAVÍNY Žiar nad Hronom - BERSERKER
1. kolo |
5:0 kont. 10.04.2011 09:00 |
|
HbK TOP-POINT Banská Bystrica - Sport Trend Žiar nad Hronom 'B'
1. kolo |
1:6 10.04.2011 10:00 |
|
HbK COCRA Radvaň - N-SPORT Zvolen B
1. kolo |
4:1 10.04.2011 12:00 |
|
DAMIX Brezno - EAGLES Banská Bystrica
1. kolo |
3:4 s.n. 10.04.2011 13:00 |
2. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HbK KNIGHTS Banská Bystrica - BERSERKER
2. kolo |
5:2 17.04.2011 08:00 |
|
N-SPORT Zvolen B - LAVÍNY Žiar nad Hronom
2. kolo |
4:3 s.n. 17.04.2011 09:00 |
|
HbK MONKEYS - HbK TOP-POINT Banská Bystrica
2. kolo |
2:5 17.04.2011 10:00 |
|
EAGLES Banská Bystrica - HbK COCRA Radvaň
2. kolo |
1:0 17.04.2011 11:00 |
|
Sport Trend Žiar nad Hronom 'B' - HbK PLEJ BOJS Banská Bystrica
2. kolo |
1:4 17.04.2011 12:00 |
|
HbK ZUBŘI Banská Bystrica - DAMIX Brezno
2. kolo |
1:6 17.04.2011 13:00 |
3. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HbK PLEJ BOJS Banská Bystrica - HbK KNIGHTS Banská Bystrica
3. kolo |
4:1 19.09.2010 08:00 |
|
N-SPORT Zvolen B - EAGLES Banská Bystrica
3. kolo |
3:2 19.09.2010 09:00 |
|
HbK COCRA Radvaň - HbK MONKEYS
3. kolo |
6:2 19.09.2010 10:00 |
|
DAMIX Brezno - HbK TOP-POINT Banská Bystrica
3. kolo |
9:6 19.09.2010 11:00 |
|
BERSERKER - HbK ZUBŘI Banská Bystrica
3. kolo |
3:5 19.09.2010 12:00 |
|
LAVÍNY Žiar nad Hronom - Sport Trend Žiar nad Hronom 'B'
3. kolo |
3:2 s.n. 14.11.2010 10:00 |
4. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HbK KNIGHTS Banská Bystrica - N-SPORT Zvolen B
4. kolo |
4:1 26.09.2010 08:00 |
|
HbK TOP-POINT Banská Bystrica - HbK PLEJ BOJS Banská Bystrica
4. kolo |
3:4 s.n. 26.09.2010 09:00 |
|
HbK ZUBŘI Banská Bystrica - LAVÍNY Žiar nad Hronom
4. kolo |
6:4 26.09.2010 10:00 |
|
Sport Trend Žiar nad Hronom 'B' - HbK COCRA Radvaň
4. kolo |
4:5 26.09.2010 11:00 |
|
HbK MONKEYS - DAMIX Brezno
4. kolo |
3:6 26.09.2010 12:00 |
|
EAGLES Banská Bystrica - BERSERKER
4. kolo |
8:1 26.09.2010 13:00 |
5. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HbK TOP-POINT Banská Bystrica - HbK KNIGHTS Banská Bystrica
5. kolo |
2:8 03.10.2010 08:00 |
|
LAVÍNY Žiar nad Hronom - EAGLES Banská Bystrica
5. kolo |
2:3 03.10.2010 09:00 |
|
BERSERKER - N-SPORT Zvolen B
5. kolo |
3:10 03.10.2010 10:00 |
|
HbK COCRA Radvaň - HbK ZUBŘI Banská Bystrica
5. kolo |
5:1 03.10.2010 11:00 |
|
HbK PLEJ BOJS Banská Bystrica - HbK MONKEYS
5. kolo |
4:6 03.10.2010 12:00 |
|
DAMIX Brezno - Sport Trend Žiar nad Hronom 'B'
5. kolo |
2:3 03.10.2010 13:00 |
6. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HbK KNIGHTS Banská Bystrica - EAGLES Banská Bystrica
6. kolo |
4:7 10.10.2010 08:00 |
|
HbK TOP-POINT Banská Bystrica - HbK COCRA Radvaň
6. kolo |
1:12 10.10.2010 09:00 |
|
HbK MONKEYS - LAVÍNY Žiar nad Hronom
6. kolo |
5:0 10.10.2010 10:00 |
|
Sport Trend Žiar nad Hronom 'B' - BERSERKER
6. kolo |
10:1 10.10.2010 11:00 |
|
HbK ZUBŘI Banská Bystrica - N-SPORT Zvolen B
6. kolo |
0:11 10.10.2010 12:00 |
|
HbK PLEJ BOJS Banská Bystrica - DAMIX Brezno
6. kolo |
4:0 10.10.2010 13:00 |
7. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
EAGLES Banská Bystrica - HbK ZUBŘI Banská Bystrica
7. kolo |
4:1 17.10.2010 08:00 |
|
HbK COCRA Radvaň - HbK PLEJ BOJS Banská Bystrica
7. kolo |
5:0 17.10.2010 09:00 |
|
LAVÍNY Žiar nad Hronom - HbK TOP-POINT Banská Bystrica
7. kolo |
6:0 17.10.2010 10:00 |
|
BERSERKER - HbK MONKEYS
7. kolo |
1:3 17.10.2010 11:00 |
|
N-SPORT Zvolen B - Sport Trend Žiar nad Hronom 'B'
7. kolo |
2:3 s.n. 17.10.2010 12:00 |
|
DAMIX Brezno - HbK KNIGHTS Banská Bystrica
7. kolo |
3:1 17.10.2010 13:00 |
8. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HbK KNIGHTS Banská Bystrica - HbK ZUBŘI Banská Bystrica
8. kolo |
1:3 31.10.2010 08:00 |
|
Sport Trend Žiar nad Hronom 'B' - EAGLES Banská Bystrica
8. kolo |
2:0 31.10.2010 09:00 |
|
HbK PLEJ BOJS Banská Bystrica - LAVÍNY Žiar nad Hronom
8. kolo |
0:5 kont. 31.10.2010 10:00 |
|
HbK TOP-POINT Banská Bystrica - BERSERKER
8. kolo |
7:4 31.10.2010 11:00 |
|
HbK MONKEYS - N-SPORT Zvolen B
8. kolo |
3:9 31.10.2010 12:00 |
|
DAMIX Brezno - HbK COCRA Radvaň
8. kolo |
5:4 s.n. 31.10.2010 13:00 |
9. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HbK COCRA Radvaň - HbK KNIGHTS Banská Bystrica
9. kolo |
4:3 07.11.2010 08:00 |
|
N-SPORT Zvolen B - HbK TOP-POINT Banská Bystrica
9. kolo |
9:1 07.11.2010 09:00 |
|
LAVÍNY Žiar nad Hronom - DAMIX Brezno
9. kolo |
1:2 07.11.2010 10:00 |
|
EAGLES Banská Bystrica - HbK MONKEYS
9. kolo |
2:5 07.11.2010 11:00 |
|
BERSERKER - HbK PLEJ BOJS Banská Bystrica
9. kolo |
2:4 07.11.2010 12:00 |
|
HbK ZUBŘI Banská Bystrica - Sport Trend Žiar nad Hronom 'B'
9. kolo |
2:1 07.11.2010 13:00 |
10. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HbK MONKEYS - HbK ZUBŘI Banská Bystrica
10. kolo |
1:3 27.03.2011 08:00 |
|
HbK KNIGHTS Banská Bystrica - Sport Trend Žiar nad Hronom 'B'
10. kolo |
0:4 27.03.2011 09:00 |
|
HbK COCRA Radvaň - LAVÍNY Žiar nad Hronom
10. kolo |
5:0 kont. 27.03.2011 10:00 |
|
HbK TOP-POINT Banská Bystrica - EAGLES Banská Bystrica
10. kolo |
0:5 kont. 27.03.2011 11:00 |
|
1
HbK PLEJ BOJS Banská Bystrica - N-SPORT Zvolen B
10. kolo |
1:4 27.03.2011 12:00 |
|
DAMIX Brezno - BERSERKER
10. kolo |
5:0 kont. 27.03.2011 13:00 |
11. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
BERSERKER - HbK COCRA Radvaň
11. kolo |
1:10 03.04.2011 08:00 |
|
LAVÍNY Žiar nad Hronom - HbK KNIGHTS Banská Bystrica
11. kolo |
2:1 s.n. 03.04.2011 09:00 |
|
HbK ZUBŘI Banská Bystrica - HbK TOP-POINT Banská Bystrica
11. kolo |
4:6 03.04.2011 10:00 |
|
EAGLES Banská Bystrica - HbK PLEJ BOJS Banská Bystrica
11. kolo |
3:6 03.04.2011 11:00 |
|
Sport Trend Žiar nad Hronom 'B' - HbK MONKEYS
11. kolo |
5:1 03.04.2011 12:00 |
|
1
N-SPORT Zvolen B - DAMIX Brezno
11. kolo |
4:5 03.04.2011 13:00 |
12. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HbK COCRA Radvaň - HbK ZUBŘI Banská Bystrica
12. kolo (nadstavba) |
7:1 01.05.2011 08:00 |
|
DAMIX Brezno - EAGLES Banská Bystrica
12. kolo (nadstavba) |
5:1 01.05.2011 09:00 |
|
Sport Trend Žiar nad Hronom 'B' - N-SPORT Zvolen B
12. kolo (nadstavba) |
5:3 01.05.2011 10:00 |
|
HbK PLEJ BOJS Banská Bystrica - BERSERKER
12. kolo (nadstavba) |
3:0 01.05.2011 11:00 |
|
LAVÍNY Žiar nad Hronom - HbK TOP-POINT Banská Bystrica
12. kolo (nadstavba) |
5:0 01.05.2011 12:00 |
|
HbK KNIGHTS Banská Bystrica - HbK MONKEYS
12. kolo (nadstavba) |
2:1 s.n. 01.05.2011 13:00 |
13. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
BERSERKER - HbK MONKEYS
13. kolo (nadstavba) |
1:4 07.05.2011 08:00 |
|
HbK TOP-POINT Banská Bystrica - HbK KNIGHTS Banská Bystrica
13. kolo (nadstavba) |
3:4 07.05.2011 09:00 |
|
HbK ZUBŘI Banská Bystrica - N-SPORT Zvolen B
13. kolo (nadstavba) |
2:4 07.05.2011 10:00 |
|
HbK PLEJ BOJS Banská Bystrica - LAVÍNY Žiar nad Hronom
13. kolo (nadstavba) |
2:3 07.05.2011 11:00 |
|
EAGLES Banská Bystrica - Sport Trend Žiar nad Hronom 'B'
13. kolo (nadstavba) |
0:5 kont. 07.05.2011 12:00 |
|
HbK COCRA Radvaň - DAMIX Brezno
13. kolo (nadstavba) |
3:2 07.05.2011 13:00 |
14. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HbK KNIGHTS Banská Bystrica - HbK PLEJ BOJS Banská Bystrica
14. kolo (nadstavba) |
2:7 08.05.2011 08:00 |
|
Sport Trend Žiar nad Hronom 'B' - HbK COCRA Radvaň
14. kolo (nadstavba) |
2:3 08.05.2011 09:00 |
|
N-SPORT Zvolen B - EAGLES Banská Bystrica
14. kolo (nadstavba) |
4:0 08.05.2011 10:00 |
|
DAMIX Brezno - HbK ZUBŘI Banská Bystrica
14. kolo (nadstavba) |
2:1 08.05.2011 11:00 |
|
LAVÍNY Žiar nad Hronom - BERSERKER
14. kolo (nadstavba) |
15:1 08.05.2011 12:00 |
|
HbK MONKEYS - HbK TOP-POINT Banská Bystrica
14. kolo (nadstavba) |
2:4 08.05.2011 13:00 |
15. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HbK ZUBŘI Banská Bystrica - EAGLES Banská Bystrica
15. kolo (nadstavba) |
3:16 14.05.2011 08:00 |
|
DAMIX Brezno - Sport Trend Žiar nad Hronom 'B'
15. kolo (nadstavba) |
5:0 kont. 14.05.2011 09:00 |
|
HbK COCRA Radvaň - N-SPORT Zvolen B
15. kolo (nadstavba) |
1:5 14.05.2011 10:00 |
|
BERSERKER - HbK TOP-POINT Banská Bystrica
15. kolo (nadstavba) |
4:12 14.05.2011 11:00 |
|
HbK PLEJ BOJS Banská Bystrica - HbK MONKEYS
15. kolo (nadstavba) |
6:5 s.n. 14.05.2011 12:00 |
|
LAVÍNY Žiar nad Hronom - HbK KNIGHTS Banská Bystrica
15. kolo (nadstavba) |
5:1 14.05.2011 13:00 |
16. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
EAGLES Banská Bystrica - HbK COCRA Radvaň
16. kolo (nadstavba) |
1:2 s.n. 15.05.2011 08:00 |
|
Sport Trend Žiar nad Hronom 'B' - HbK ZUBŘI Banská Bystrica
16. kolo (nadstavba) |
3:2 s.n. 15.05.2011 09:00 |
|
N-SPORT Zvolen B - DAMIX Brezno
16. kolo (nadstavba) |
5:0 kont. 15.05.2011 10:00 |
|
HbK TOP-POINT Banská Bystrica - HbK PLEJ BOJS Banská Bystrica
16. kolo (nadstavba) |
1:3 15.05.2011 11:00 |
|
HbK MONKEYS - LAVÍNY Žiar nad Hronom
16. kolo (nadstavba) |
5:4 15.05.2011 12:00 |
|
HbK KNIGHTS Banská Bystrica - BERSERKER
16. kolo (nadstavba) |
2:4 15.05.2011 13:00 |
Výsledkový servis poskytuje portál Sportvin.