Play-off
Štvrťfinále
Zápas | ||
---|---|---|
ONE TAXI Banská Bystrica - MEN in BLACK Zvolen
Štvrťfinále (1. zápas) |
4:1 23.06.2013 09:00 |
|
BUKOVINKA Zvolen - DAMIX Brezno
Štvrťfinále (1. zápas) |
5:0 23.06.2013 10:00 |
|
N-SPORT Zvolen B - HbK COCRA Radvaň
Štvrťfinále (1. zápas) |
2:3 s.n. 23.06.2013 11:00 |
|
HbK KRUPINA - EAGLES Banská Bystrica
Štvrťfinále (1. zápas) |
4:3 s.n. 23.06.2013 12:00 |
|
ONE TAXI Banská Bystrica - MEN in BLACK Zvolen
Štvrťfinále (2. zápas) |
5:0 kont. 29.06.2013 12:00 |
|
BUKOVINKA Zvolen - DAMIX Brezno
Štvrťfinále (2. zápas) |
4:0 29.06.2013 11:00 |
|
N-SPORT Zvolen B - HbK COCRA Radvaň
Štvrťfinále (2. zápas) |
2:3 s.n. 29.06.2013 10:00 |
|
HbK KRUPINA - EAGLES Banská Bystrica
Štvrťfinále (2. zápas) |
1:4 29.06.2013 09:00 |
|
EAGLES Banská Bystrica - HbK KRUPINA
Štvrťfinále (3. zápas) |
1:2 s.n. 30.06.2013 17:00 |
Semifinále
Zápas | ||
---|---|---|
ONE TAXI Banská Bystrica - HbK COCRA Radvaň
Semifinále (1. zápas) |
1:3 13.07.2013 09:00 |
|
ONE TAXI Banská Bystrica - HbK COCRA Radvaň
Semifinále (2. zápas) |
1:3 14.07.2013 10:00 |
|
BUKOVINKA Zvolen - HbK KRUPINA
Semifinále (1. zápas) |
1:2 13.07.2013 10:00 |
|
BUKOVINKA Zvolen - HbK KRUPINA
Semifinále (2. zápas) |
3:0 14.07.2013 09:00 |
|
BUKOVINKA Zvolen - HbK KRUPINA
Semifinále (3. zápas) |
2:1 19.07.2013 19:30 |
Finále
Zápas | ||
---|---|---|
1
BUKOVINKA Zvolen - HbK COCRA Radvaň
Finále (1. zápas) |
4:3 s.n. 20.07.2013 09:00 |
|
BUKOVINKA Zvolen - HbK COCRA Radvaň
Finále (2. zápas) |
2:0 21.07.2013 10:00 |
o 3. miesto
Zápas | ||
---|---|---|
ONE TAXI Banská Bystrica - HbK KRUPINA
o 3. miesto (1. zápas) |
3:1 21.07.2013 09:00 |
Základná časť
1. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Horná Ves SHARKS - DAMIX Brezno
1. kolo |
2:4 02.09.2012 08:00 |
|
ONE TAXI Banská Bystrica - LAVÍNY Žiar nad Hronom
1. kolo |
6:0 02.09.2012 09:00 |
|
HbK COCRA Radvaň - TJ Kremnica WOLVES
1. kolo |
5:4 02.09.2012 10:00 |
|
HbK MONKEYS - HbK KNIGHTS Banská Bystrica
1. kolo |
2:3 02.09.2012 11:00 |
|
N-SPORT Zvolen B - HbK KRUPINA
1. kolo |
3:1 02.09.2012 12:00 |
|
HbK PLEJ BOJS Banská Bystrica - HbK ZUBŘI Banská Bystrica
1. kolo |
4:0 02.09.2012 13:00 |
|
BUKOVINKA Zvolen - TOP POINT EXTREM
1. kolo |
4:6 02.09.2012 14:00 |
|
EAGLES Banská Bystrica - MEN in BLACK Zvolen
1. kolo |
2:4 02.09.2012 15:00 |
2. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
BUKOVINKA Zvolen - HbK KNIGHTS Banská Bystrica
2. kolo |
6:1 09.09.2012 08:00 |
|
ONE TAXI Banská Bystrica - Horná Ves SHARKS
2. kolo |
6:0 09.09.2012 09:00 |
|
EAGLES Banská Bystrica - TJ Kremnica WOLVES
2. kolo |
6:1 09.09.2012 10:00 |
|
HbK MONKEYS - HbK ZUBŘI Banská Bystrica
2. kolo |
5:1 09.09.2012 11:00 |
|
MEN in BLACK Zvolen - TOP POINT EXTREM
2. kolo |
3:2 s.n. 09.09.2012 12:00 |
|
HbK COCRA Radvaň - HbK KRUPINA
2. kolo |
2:5 09.09.2012 13:00 |
|
HbK PLEJ BOJS Banská Bystrica - DAMIX Brezno
2. kolo |
1:5 09.09.2012 14:00 |
|
N-SPORT Zvolen B - LAVÍNY Žiar nad Hronom
2. kolo |
5:4 20.10.2012 16:00 |
3. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
BUKOVINKA Zvolen - MEN in BLACK Zvolen
3. kolo |
6:0 16.09.2012 08:00 |
|
HbK COCRA Radvaň - EAGLES Banská Bystrica
3. kolo |
3:10 16.09.2012 09:00 |
|
ONE TAXI Banská Bystrica - HbK KRUPINA
3. kolo |
7:0 16.09.2012 10:00 |
|
N-SPORT Zvolen B - TJ Kremnica WOLVES
3. kolo |
4:3 s.n. 16.09.2012 11:00 |
|
HbK PLEJ BOJS Banská Bystrica - HbK KNIGHTS Banská Bystrica
3. kolo |
1:3 16.09.2012 12:00 |
|
HbK MONKEYS - TOP POINT EXTREM
3. kolo |
4:3 s.n. 16.09.2012 13:00 |
|
DAMIX Brezno - LAVÍNY Žiar nad Hronom
3. kolo |
3:2 s.n. 16.09.2012 14:00 |
|
Horná Ves SHARKS - HbK ZUBŘI Banská Bystrica
3. kolo |
3:4 16.09.2012 15:00 |
4. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
TJ Kremnica WOLVES - HbK PLEJ BOJS Banská Bystrica
4. kolo |
0:5 23.09.2012 08:00 |
|
HbK ZUBŘI Banská Bystrica - DAMIX Brezno
4. kolo |
2:7 23.09.2012 09:00 |
|
HbK KNIGHTS Banská Bystrica - ONE TAXI Banská Bystrica
4. kolo |
3:8 23.09.2012 10:00 |
|
BUKOVINKA Zvolen - HbK COCRA Radvaň
4. kolo |
5:4 s.n. 23.09.2012 11:00 |
|
MEN in BLACK Zvolen - LAVÍNY Žiar nad Hronom
4. kolo |
5:0 23.09.2012 12:00 |
|
TOP POINT EXTREM - N-SPORT Zvolen B
4. kolo |
2:3 23.09.2012 13:00 |
|
EAGLES Banská Bystrica - HbK MONKEYS
4. kolo |
8:4 23.09.2012 14:00 |
|
HbK KRUPINA - Horná Ves SHARKS
4. kolo |
4:1 23.09.2012 15:00 |
5. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
N-SPORT Zvolen B - EAGLES Banská Bystrica
5. kolo |
5:4 15.06.2013 08:00 |
|
ONE TAXI Banská Bystrica - TJ Kremnica WOLVES
5. kolo |
6:2 15.06.2013 09:00 |
|
LAVÍNY Žiar nad Hronom - HbK ZUBŘI Banská Bystrica
5. kolo |
3:0 15.06.2013 10:00 |
|
Horná Ves SHARKS - HbK KNIGHTS Banská Bystrica
5. kolo |
4:2 15.06.2013 11:00 |
|
DAMIX Brezno - HbK KRUPINA
5. kolo |
2:4 15.06.2013 12:00 |
|
HbK COCRA Radvaň - MEN in BLACK Zvolen
5. kolo |
8:1 15.06.2013 13:00 |
|
HbK MONKEYS - BUKOVINKA Zvolen
5. kolo |
0:8 15.06.2013 14:00 |
|
HbK PLEJ BOJS Banská Bystrica - TOP POINT EXTREM
5. kolo |
0:5 kont. 15.06.2013 15:00 |
6. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HbK COCRA Radvaň - HbK MONKEYS
6. kolo |
5:1 07.10.2012 08:00 |
|
HbK KRUPINA - LAVÍNY Žiar nad Hronom
6. kolo |
2:0 07.10.2012 09:00 |
|
TOP POINT EXTREM - ONE TAXI Banská Bystrica
6. kolo |
0:5 07.10.2012 10:00 |
|
TJ Kremnica WOLVES - Horná Ves SHARKS
6. kolo |
4:0 07.10.2012 11:00 |
|
HbK KNIGHTS Banská Bystrica - DAMIX Brezno
6. kolo |
2:1 07.10.2012 12:00 |
|
EAGLES Banská Bystrica - HbK PLEJ BOJS Banská Bystrica
6. kolo |
2:3 07.10.2012 13:00 |
|
BUKOVINKA Zvolen - N-SPORT Zvolen B
6. kolo |
5:1 07.10.2012 14:00 |
|
MEN in BLACK Zvolen - HbK ZUBŘI Banská Bystrica
6. kolo |
3:1 07.10.2012 15:00 |
7. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
N-SPORT Zvolen B - HbK COCRA Radvaň
7. kolo |
5:1 14.10.2012 08:00 |
|
LAVÍNY Žiar nad Hronom - HbK KNIGHTS Banská Bystrica
7. kolo |
5:3 14.10.2012 09:00 |
|
ONE TAXI Banská Bystrica - EAGLES Banská Bystrica
7. kolo |
2:1 s.n. 14.10.2012 10:00 |
|
DAMIX Brezno - TJ Kremnica WOLVES
7. kolo |
4:1 14.10.2012 11:00 |
|
HbK ZUBŘI Banská Bystrica - HbK KRUPINA
7. kolo |
0:5 14.10.2012 13:00 |
|
HbK PLEJ BOJS Banská Bystrica - BUKOVINKA Zvolen
7. kolo |
2:5 14.10.2012 14:00 |
|
HbK MONKEYS - MEN in BLACK Zvolen
7. kolo |
5:3 14.10.2012 15:00 |
|
Horná Ves SHARKS - TOP POINT EXTREM
7. kolo |
3:7 14.10.2012 16:00 |
8. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HbK KNIGHTS Banská Bystrica - HbK ZUBŘI Banská Bystrica
8. kolo |
6:3 21.10.2012 08:00 |
|
MEN in BLACK Zvolen - HbK KRUPINA
8. kolo |
1:2 21.10.2012 09:00 |
|
BUKOVINKA Zvolen - ONE TAXI Banská Bystrica
8. kolo |
5:0 21.10.2012 10:00 |
|
TJ Kremnica WOLVES - LAVÍNY Žiar nad Hronom
8. kolo |
3:2 21.10.2012 11:00 |
|
HbK MONKEYS - N-SPORT Zvolen B
8. kolo |
3:4 s.n. 21.10.2012 12:00 |
|
TOP POINT EXTREM - DAMIX Brezno
8. kolo |
7:3 21.10.2012 13:00 |
|
HbK COCRA Radvaň - HbK PLEJ BOJS Banská Bystrica
8. kolo |
5:3 21.10.2012 14:00 |
|
EAGLES Banská Bystrica - Horná Ves SHARKS
8. kolo |
11:2 21.10.2012 15:00 |
9. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HbK PLEJ BOJS Banská Bystrica - HbK MONKEYS
9. kolo |
5:0 kont. 22.06.2013 08:00 |
|
ONE TAXI Banská Bystrica - HbK COCRA Radvaň
9. kolo |
2:1 22.06.2013 09:00 |
|
HbK ZUBŘI Banská Bystrica - TJ Kremnica WOLVES
9. kolo |
1:2 s.n. 22.06.2013 10:00 |
|
HbK KRUPINA - HbK KNIGHTS Banská Bystrica
9. kolo |
4:0 22.06.2013 11:00 |
|
DAMIX Brezno - EAGLES Banská Bystrica
9. kolo |
6:2 22.06.2013 12:00 |
|
LAVÍNY Žiar nad Hronom - TOP POINT EXTREM
9. kolo |
2:5 22.06.2013 13:00 |
|
N-SPORT Zvolen B - MEN in BLACK Zvolen
9. kolo |
11:6 22.06.2013 14:00 |
|
Horná Ves SHARKS - BUKOVINKA Zvolen
9. kolo |
0:14 22.06.2013 15:00 |
10. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
MEN in BLACK Zvolen - HbK KNIGHTS Banská Bystrica
10. kolo |
2:1 14.04.2013 08:00 |
|
TJ Kremnica WOLVES - HbK KRUPINA
10. kolo |
1:6 14.04.2013 09:00 |
|
HbK MONKEYS - ONE TAXI Banská Bystrica
10. kolo |
1:3 14.04.2013 10:00 |
|
EAGLES Banská Bystrica - LAVÍNY Žiar nad Hronom
10. kolo |
3:2 14.04.2013 11:00 |
|
BUKOVINKA Zvolen - DAMIX Brezno
10. kolo |
3:4 14.04.2013 12:00 |
|
N-SPORT Zvolen B - HbK PLEJ BOJS Banská Bystrica
10. kolo |
1:2 14.04.2013 13:00 |
|
TOP POINT EXTREM - HbK ZUBŘI Banská Bystrica
10. kolo |
1:3 14.04.2013 14:00 |
|
HbK COCRA Radvaň - Horná Ves SHARKS
10. kolo |
12:1 14.04.2013 15:00 |
11. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HbK KNIGHTS Banská Bystrica - TJ Kremnica WOLVES
11. kolo |
2:3 s.n. 21.04.2013 08:00 |
|
ONE TAXI Banská Bystrica - N-SPORT Zvolen B
11. kolo |
3:2 s.n. 21.04.2013 09:00 |
|
HbK PLEJ BOJS Banská Bystrica - MEN in BLACK Zvolen
11. kolo |
2:3 s.n. 21.04.2013 10:00 |
|
DAMIX Brezno - HbK COCRA Radvaň
11. kolo |
3:5 21.04.2013 11:00 |
|
LAVÍNY Žiar nad Hronom - BUKOVINKA Zvolen
11. kolo |
1:3 21.04.2013 12:00 |
|
HbK ZUBŘI Banská Bystrica - EAGLES Banská Bystrica
11. kolo |
1:8 21.04.2013 13:00 |
|
HbK KRUPINA - TOP POINT EXTREM
11. kolo |
4:2 21.04.2013 14:00 |
|
Horná Ves SHARKS - HbK MONKEYS
11. kolo |
0:6 21.04.2013 15:00 |
12. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
MEN in BLACK Zvolen - TJ Kremnica WOLVES
12. kolo |
7:0 28.04.2013 08:00 |
|
HbK PLEJ BOJS Banská Bystrica - ONE TAXI Banská Bystrica
12. kolo |
3:2 s.n. 28.04.2013 09:00 |
|
EAGLES Banská Bystrica - HbK KRUPINA
12. kolo |
1:0 28.04.2013 10:00 |
|
BUKOVINKA Zvolen - HbK ZUBŘI Banská Bystrica
12. kolo |
4:0 28.04.2013 11:00 |
|
HbK COCRA Radvaň - LAVÍNY Žiar nad Hronom
12. kolo |
2:1 28.04.2013 12:00 |
|
HbK MONKEYS - DAMIX Brezno
12. kolo |
6:1 28.04.2013 13:00 |
|
TOP POINT EXTREM - HbK KNIGHTS Banská Bystrica
12. kolo |
6:5 s.n. 28.04.2013 14:00 |
|
N-SPORT Zvolen B - Horná Ves SHARKS
12. kolo |
8:1 28.04.2013 15:00 |
13. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HbK ZUBŘI Banská Bystrica - HbK COCRA Radvaň
13. kolo |
0:10 05.05.2013 08:00 |
|
ONE TAXI Banská Bystrica - MEN in BLACK Zvolen
13. kolo |
3:0 05.05.2013 09:00 |
|
DAMIX Brezno - N-SPORT Zvolen B
13. kolo |
2:4 05.05.2013 10:00 |
|
TJ Kremnica WOLVES - TOP POINT EXTREM
13. kolo |
5:3 05.05.2013 11:00 |
|
LAVÍNY Žiar nad Hronom - HbK MONKEYS
13. kolo |
4:5 s.n. 05.05.2013 12:00 |
|
HbK KRUPINA - BUKOVINKA Zvolen
13. kolo |
2:4 05.05.2013 13:00 |
|
HbK KNIGHTS Banská Bystrica - EAGLES Banská Bystrica
13. kolo |
0:3 05.05.2013 14:00 |
|
Horná Ves SHARKS - HbK PLEJ BOJS Banská Bystrica
13. kolo |
1:6 05.05.2013 15:00 |
14. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
TJ Kremnica WOLVES - HbK MONKEYS
14. kolo |
2:4 12.05.2013 08:00 |
|
EAGLES Banská Bystrica - BUKOVINKA Zvolen
14. kolo |
3:0 12.05.2013 09:00 |
|
HbK ZUBŘI Banská Bystrica - ONE TAXI Banská Bystrica
14. kolo |
0:5 12.05.2013 10:00 |
|
HbK KRUPINA - HbK PLEJ BOJS Banská Bystrica
14. kolo |
4:1 12.05.2013 11:00 |
|
HbK KNIGHTS Banská Bystrica - N-SPORT Zvolen B
14. kolo |
0:4 12.05.2013 12:00 |
|
MEN in BLACK Zvolen - DAMIX Brezno
14. kolo |
2:4 12.05.2013 13:00 |
|
TOP POINT EXTREM - HbK COCRA Radvaň
14. kolo |
1:9 12.05.2013 14:00 |
|
LAVÍNY Žiar nad Hronom - Horná Ves SHARKS
14. kolo |
6:0 12.05.2013 15:00 |
15. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
TJ Kremnica WOLVES - BUKOVINKA Zvolen
15. kolo |
0:5 kont. 19.05.2013 08:00 |
|
DAMIX Brezno - ONE TAXI Banská Bystrica
15. kolo |
1:3 19.05.2013 09:00 |
|
LAVÍNY Žiar nad Hronom - HbK PLEJ BOJS Banská Bystrica
15. kolo |
2:0 19.05.2013 10:00 |
|
HbK ZUBŘI Banská Bystrica - N-SPORT Zvolen B
15. kolo |
0:5 19.05.2013 11:00 |
|
HbK KRUPINA - HbK MONKEYS
15. kolo |
4:0 19.05.2013 12:00 |
|
HbK KNIGHTS Banská Bystrica - HbK COCRA Radvaň
15. kolo |
3:7 19.05.2013 13:00 |
|
TOP POINT EXTREM - EAGLES Banská Bystrica
15. kolo |
1:4 19.05.2013 14:00 |
|
Horná Ves SHARKS - MEN in BLACK Zvolen
15. kolo |
1:2 19.05.2013 15:00 |