Play-off
Štvrťfinále
Zápas | ||
---|---|---|
HbK KRUPINA - Žiar nad Hronom
Štvrťfinále (1. zápas) |
2:0 14.06.2014 11:00 |
|
ONE TAXI Banská Bystrica - MEN in BLACK Zvolen
Štvrťfinále (1. zápas) |
5:2 14.06.2014 12:00 |
|
HbK COCRA MB Gas Radvaň - ŠK3M MODRÝ KAMEŇ
Štvrťfinále (1. zápas) |
3:2 14.06.2014 13:00 |
|
BUKOVINKA Zvolen - EAGLES Banská Bystrica
Štvrťfinále (1. zápas) |
1:4 15.06.2014 10:00 |
|
ŠK3M MODRÝ KAMEŇ - HbK COCRA MB Gas Radvaň
Štvrťfinále (2. zápas) |
1:4 15.06.2014 11:15 |
|
MEN in BLACK Zvolen - ONE TAXI Banská Bystrica
Štvrťfinále (2. zápas) |
2:10 15.06.2014 12:30 |
|
Žiar nad Hronom - HbK KRUPINA
Štvrťfinále (2. zápas) |
0:6 15.06.2014 13:45 |
|
EAGLES Banská Bystrica - BUKOVINKA Zvolen
Štvrťfinále (2. zápas) |
2:4 14.06.2014 09:00 |
|
BUKOVINKA Zvolen - EAGLES Banská Bystrica
Štvrťfinále (3. zápas) |
2:1 15.06.2014 11:00 |
Semifinále
Zápas | ||
---|---|---|
HbK KRUPINA - BUKOVINKA Zvolen
Semifinále (1. zápas) |
3:4 s.n. 21.06.2014 09:00 |
|
HbK COCRA MB Gas Radvaň - ONE TAXI Banská Bystrica
Semifinále (1. zápas) |
5:6 s.n. 21.06.2014 10:00 |
|
ONE TAXI Banská Bystrica - HbK COCRA MB Gas Radvaň
Semifinále (2. zápas) |
5:4 22.06.2014 09:00 |
|
BUKOVINKA Zvolen - HbK KRUPINA
Semifinále (2. zápas) |
2:3 22.06.2014 10:15 |
|
BUKOVINKA Zvolen - HbK KRUPINA
Semifinále (3. zápas) |
0:1 s.n. 22.06.2014 11:15 |
Finále
Zápas | ||
---|---|---|
HbK KRUPINA - ONE TAXI Banská Bystrica
Finále (1. zápas) |
3:2 s.n. 28.06.2014 09:00 |
|
ONE TAXI Banská Bystrica - HbK KRUPINA
Finále (2. zápas) |
2:4 29.06.2014 12:30 |
o 3. miesto
Zápas | ||
---|---|---|
HbK COCRA MB Gas Radvaň - BUKOVINKA Zvolen
o 3. miesto (1. zápas) |
4:2 29.06.2014 11:30 |
Základná časť
1. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
ONE TAXI Banská Bystrica - HbK MONKEYS
1. kolo |
3:1 31.08.2013 09:00 |
|
DAMIX Brezno - MEN in BLACK Zvolen
1. kolo |
3:2 31.08.2013 10:00 |
|
HbK KRUPINA - HbK PLEJ BOJS Banská Bystrica
1. kolo |
10:0 31.08.2013 11:00 |
|
HbK COCRA MB Gas Radvaň - ŠK3M MODRÝ KAMEŇ
1. kolo |
4:0 31.08.2013 12:00 |
|
BUKOVINKA Zvolen - Žiar nad Hronom
1. kolo |
2:4 31.08.2013 13:00 |
|
EAGLES Banská Bystrica - TOP POINT EXTREM
1. kolo |
8:3 31.08.2013 14:00 |
2. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
BUKOVINKA Zvolen - HbK KRUPINA
2. kolo |
2:3 01.09.2013 09:00 |
|
HbK PLEJ BOJS Banská Bystrica - EAGLES Banská Bystrica
2. kolo |
0:5 kont. 01.09.2013 10:00 |
|
HbK MONKEYS - DAMIX Brezno
2. kolo |
3:2 01.09.2013 11:00 |
|
Žiar nad Hronom - TOP POINT EXTREM
2. kolo |
2:1 01.09.2013 12:00 |
|
HbK COCRA MB Gas Radvaň - ONE TAXI Banská Bystrica
2. kolo |
7:1 01.09.2013 13:00 |
|
ŠK3M MODRÝ KAMEŇ - MEN in BLACK Zvolen
2. kolo |
5:2 01.09.2013 14:00 |
3. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
DAMIX Brezno - HbK COCRA MB Gas Radvaň
3. kolo |
2:5 08.09.2013 08:00 |
|
EAGLES Banská Bystrica - BUKOVINKA Zvolen
3. kolo |
6:3 08.09.2013 09:00 |
|
ONE TAXI Banská Bystrica - ŠK3M MODRÝ KAMEŇ
3. kolo |
2:5 08.09.2013 10:00 |
|
HbK KRUPINA - Žiar nad Hronom
3. kolo |
2:0 08.09.2013 11:00 |
|
MEN in BLACK Zvolen - HbK MONKEYS
3. kolo |
4:2 08.09.2013 13:00 |
|
TOP POINT EXTREM - HbK PLEJ BOJS Banská Bystrica
3. kolo |
6:3 13.09.2013 18:00 |
4. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
BUKOVINKA Zvolen - TOP POINT EXTREM
4. kolo |
8:1 15.09.2013 08:00 |
|
HbK COCRA MB Gas Radvaň - MEN in BLACK Zvolen
4. kolo |
4:3 s.n. 15.09.2013 09:00 |
|
ONE TAXI Banská Bystrica - DAMIX Brezno
4. kolo |
3:2 15.09.2013 10:00 |
|
HbK KRUPINA - EAGLES Banská Bystrica
4. kolo |
2:5 15.09.2013 11:00 |
|
Žiar nad Hronom - HbK PLEJ BOJS Banská Bystrica
4. kolo |
1:0 15.09.2013 12:00 |
|
ŠK3M MODRÝ KAMEŇ - HbK MONKEYS
4. kolo |
5:0 15.09.2013 13:00 |
5. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
EAGLES Banská Bystrica - Žiar nad Hronom
5. kolo |
2:3 s.n. 22.09.2013 08:00 |
|
DAMIX Brezno - ŠK3M MODRÝ KAMEŇ
5. kolo |
2:5 22.09.2013 09:00 |
|
MEN in BLACK Zvolen - ONE TAXI Banská Bystrica
5. kolo |
1:3 22.09.2013 10:00 |
|
TOP POINT EXTREM - HbK KRUPINA
5. kolo |
3:6 22.09.2013 11:00 |
|
HbK PLEJ BOJS Banská Bystrica - BUKOVINKA Zvolen
5. kolo |
1:8 22.09.2013 12:00 |
|
HbK MONKEYS - HbK COCRA MB Gas Radvaň
5. kolo |
6:4 22.09.2013 13:00 |
6. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
TOP POINT EXTREM - MEN in BLACK Zvolen
6. kolo |
0:5 kont. 06.10.2013 08:00 |
|
HbK PLEJ BOJS Banská Bystrica - HbK MONKEYS
6. kolo |
10:4 06.10.2013 09:00 |
|
HbK KRUPINA - ONE TAXI Banská Bystrica
6. kolo |
2:3 s.n. 06.10.2013 10:00 |
|
BUKOVINKA Zvolen - HbK COCRA MB Gas Radvaň
6. kolo |
4:5 s.n. 06.10.2013 11:00 |
|
EAGLES Banská Bystrica - DAMIX Brezno
6. kolo |
9:3 06.10.2013 12:00 |
|
Žiar nad Hronom - ŠK3M MODRÝ KAMEŇ
6. kolo |
3:1 06.10.2013 13:00 |
7. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HbK COCRA MB Gas Radvaň - Žiar nad Hronom
7. kolo |
0:3 13.10.2013 08:00 |
|
DAMIX Brezno - HbK KRUPINA
7. kolo |
1:3 13.10.2013 09:00 |
|
ONE TAXI Banská Bystrica - BUKOVINKA Zvolen
7. kolo |
4:1 13.10.2013 10:00 |
|
MEN in BLACK Zvolen - EAGLES Banská Bystrica
7. kolo |
3:2 s.n. 13.10.2013 11:00 |
|
HbK MONKEYS - TOP POINT EXTREM
7. kolo |
5:4 s.n. 13.10.2013 12:00 |
|
ŠK3M MODRÝ KAMEŇ - HbK PLEJ BOJS Banská Bystrica
7. kolo |
3:0 13.10.2013 13:00 |
8. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
TOP POINT EXTREM - ŠK3M MODRÝ KAMEŇ
8. kolo |
1:3 26.04.2014 17:30 |
|
HbK PLEJ BOJS Banská Bystrica - HbK COCRA MB Gas Radvaň
8. kolo |
3:6 26.04.2014 18:30 |
|
EAGLES Banská Bystrica - HbK MONKEYS
8. kolo |
0:5 kont. 26.04.2014 19:30 |
|
BUKOVINKA Zvolen - DAMIX Brezno
8. kolo |
3:2 27.04.2014 08:00 |
|
HbK KRUPINA - MEN in BLACK Zvolen
8. kolo |
0:8 27.04.2014 09:00 |
|
Žiar nad Hronom - ONE TAXI Banská Bystrica
8. kolo |
2:1 27.04.2014 10:00 |
9. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HbK MONKEYS - HbK KRUPINA
9. kolo |
2:6 03.05.2014 09:00 |
|
ŠK3M MODRÝ KAMEŇ - EAGLES Banská Bystrica
9. kolo |
5:6 03.05.2014 10:00 |
|
ONE TAXI Banská Bystrica - HbK PLEJ BOJS Banská Bystrica
9. kolo |
5:4 s.n. 03.05.2014 11:00 |
|
MEN in BLACK Zvolen - BUKOVINKA Zvolen
9. kolo |
1:4 03.05.2014 12:00 |
|
HbK COCRA MB Gas Radvaň - TOP POINT EXTREM
9. kolo |
5:0 kont. 03.05.2014 13:00 |
|
DAMIX Brezno - Žiar nad Hronom
9. kolo |
0:2 03.05.2014 14:00 |
10. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HbK COCRA MB Gas Radvaň - EAGLES Banská Bystrica
10. kolo |
5:3 04.05.2014 08:00 |
|
HbK MONKEYS - BUKOVINKA Zvolen
10. kolo |
0:5 kont. 04.05.2014 09:00 |
|
TOP POINT EXTREM - ONE TAXI Banská Bystrica
10. kolo |
0:5 kont. 04.05.2014 10:00 |
|
ŠK3M MODRÝ KAMEŇ - HbK KRUPINA
10. kolo |
1:6 04.05.2014 11:00 |
|
HbK PLEJ BOJS Banská Bystrica - DAMIX Brezno
10. kolo |
5:0 kont. 04.05.2014 12:00 |
|
MEN in BLACK Zvolen - Žiar nad Hronom
10. kolo |
6:0 04.05.2014 13:00 |
11. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
DAMIX Brezno - TOP POINT EXTREM
11. kolo |
5:0 kont. 10.05.2014 00:00 |
|
HbK PLEJ BOJS Banská Bystrica - MEN in BLACK Zvolen
11. kolo |
2:5 10.05.2014 09:00 |
|
HbK KRUPINA - HbK COCRA MB Gas Radvaň
11. kolo |
5:0 10.05.2014 10:00 |
|
ONE TAXI Banská Bystrica - EAGLES Banská Bystrica
11. kolo |
7:2 10.05.2014 11:00 |
|
Žiar nad Hronom - HbK MONKEYS
11. kolo |
4:3 10.05.2014 12:00 |
|
BUKOVINKA Zvolen - ŠK3M MODRÝ KAMEŇ
11. kolo |
5:3 10.05.2014 13:00 |
12. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
EAGLES Banská Bystrica - TOP POINT EXTREM
12. kolo |
5:0 kont. 11.05.2014 00:00 |
|
ONE TAXI Banská Bystrica - HbK MONKEYS
12. kolo |
12:1 11.05.2014 09:00 |
|
DAMIX Brezno - MEN in BLACK Zvolen
12. kolo |
0:5 kont. 11.05.2014 10:00 |
|
HbK KRUPINA - HbK PLEJ BOJS Banská Bystrica
12. kolo |
5:4 11.05.2014 11:00 |
|
HbK COCRA MB Gas Radvaň - ŠK3M MODRÝ KAMEŇ
12. kolo |
3:1 11.05.2014 12:00 |
|
BUKOVINKA Zvolen - Žiar nad Hronom
12. kolo |
4:0 11.05.2014 13:00 |
13. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HbK MONKEYS - DAMIX Brezno
13. kolo |
5:0 kont. 17.05.2014 00:00 |
|
Žiar nad Hronom - TOP POINT EXTREM
13. kolo |
5:0 kont. 17.05.2014 00:00 |
|
HbK PLEJ BOJS Banská Bystrica - EAGLES Banská Bystrica
13. kolo |
6:10 24.05.2014 09:00 |
|
ŠK3M MODRÝ KAMEŇ - MEN in BLACK Zvolen
13. kolo |
0:3 24.05.2014 10:00 |
|
BUKOVINKA Zvolen - HbK KRUPINA
13. kolo |
6:3 24.05.2014 11:00 |
|
HbK COCRA MB Gas Radvaň - ONE TAXI Banská Bystrica
13. kolo |
3:5 24.05.2014 12:00 |
14. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
DAMIX Brezno - HbK COCRA MB Gas Radvaň
14. kolo |
0:5 kont. 18.05.2014 00:00 |
|
TOP POINT EXTREM - HbK PLEJ BOJS Banská Bystrica
14. kolo |
0:5 kont. 18.05.2014 00:00 |
|
EAGLES Banská Bystrica - BUKOVINKA Zvolen
14. kolo |
3:0 25.05.2014 09:00 |
|
ONE TAXI Banská Bystrica - ŠK3M MODRÝ KAMEŇ
14. kolo |
2:6 25.05.2014 10:00 |
|
HbK KRUPINA - Žiar nad Hronom
14. kolo |
4:1 25.05.2014 11:00 |
|
MEN in BLACK Zvolen - HbK MONKEYS
14. kolo |
5:2 25.05.2014 12:00 |
15. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
BUKOVINKA Zvolen - TOP POINT EXTREM
15. kolo |
5:0 kont. 31.05.2014 00:00 |
|
ONE TAXI Banská Bystrica - DAMIX Brezno
15. kolo |
5:0 kont. 31.05.2014 00:00 |
|
Žiar nad Hronom - HbK PLEJ BOJS Banská Bystrica
15. kolo |
0:5 kont. 31.05.2014 09:00 |
|
HbK COCRA MB Gas Radvaň - MEN in BLACK Zvolen
15. kolo |
4:3 31.05.2014 10:00 |
|
ŠK3M MODRÝ KAMEŇ - HbK MONKEYS
15. kolo |
6:4 31.05.2014 11:00 |
|
HbK KRUPINA - EAGLES Banská Bystrica
15. kolo |
2:3 s.n. 31.05.2014 12:00 |
16. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
TOP POINT EXTREM - HbK KRUPINA
16. kolo |
0:5 kont. 01.06.2014 00:00 |
|
DAMIX Brezno - ŠK3M MODRÝ KAMEŇ
16. kolo |
0:5 kont. 01.06.2014 00:00 |
|
MEN in BLACK Zvolen - ONE TAXI Banská Bystrica
16. kolo |
7:6 s.n. 01.06.2014 09:00 |
|
EAGLES Banská Bystrica - Žiar nad Hronom
16. kolo |
4:5 s.n. 01.06.2014 10:00 |
|
HbK PLEJ BOJS Banská Bystrica - BUKOVINKA Zvolen
16. kolo |
2:3 01.06.2014 11:00 |
|
HbK MONKEYS - HbK COCRA MB Gas Radvaň
16. kolo |
0:3 01.06.2014 12:00 |